Cześć! Mam na imię Nicole!

 

Jestem tutaj, aby pokazać Ci, że jedzenie nie tylko musi być pyszne, może też być piękne.

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY PRZENIEŚĆ SWOJĄ FOTOGRAFIĘ NA WYŻSZY POZIOM?

 

Czy kiedykolwiek czułeś, że Twoje zdjęcia nie pasują do tych niesamowitych przepisów, które tworzysz?

A może jesteś zapalonym fotografem, który chciałby zgłębić tajniki kolejnej dziedziny fotograficznej, ale nie wiesz od czego zacząć?

Chcesz nauczyć się PRAWDZIWYCH umiejętności fotograficznych, ale to tak długo trwa... W internecie jest wiele sprzecznych informacji i łatwo można się pogubić.

Dlatego właśnie stworzyłam Artista! Ta strona odpowie na wszystkie Twoje pytania dotyczące fotografii żywności w przystępny, praktyczny i kompleksowy sposób.

Pancakes with maple syrup blueberries and nuts

PRZECZYTAJ WYBRANE WPISY

Jak skutecznie promować restaurację na Instagramie? 6 sposobów na zwiększenie zasięgów i pozyskanie nowych klientów.

Instagram to wciąż zyskujące na popularności medium. Ten kanał społecznościowy pozwala na opowiadanie swojej historii poprzez wizualizację. Możesz używać go […]

Jak skutecznie promować restaurację na Facebooku? 6 konkretnych działań, które pozwolą Ci pozyskać nowych klientów.

Facebook daje restauracjom i innym lokalom gastronomicznym niesamowite możliwości łączenia się ze swoimi gośćmi. Trudno znaleźć inną witrynę, którą ludzie […]

7 sposobów, jak promować restaurację w social mediach

Dodanie mediów społecznościowych do swojej strategii marketingowej może zwiększyć zaangażowanie potencjalnych gości i przyczynić się do przyciągnięcia większej liczby klientów […]

POZNAJ MNIE

Nazywam się Nicole Michalkiewicz. Uwielbiam fotografię i jedzenie. Pewnego dnia postanowiłam połączyć moje dwie życiowe pasje i tak oto powstała moja wielka miłość do fotografii kulinarnej.

Jak do tego doszłam?

Skończyłam studia na kierunku Finanse i Rachunkowość, normalnym następstwem tego jest rozpoczęcie kariery związanej z ekonomią.
Ja jednak od zawsze czułam, że praca za biurkiem to nie to.

Od dziecka wiedziałam, że moją największą pasją jest fotografia. Pomimo wielu obaw, to już w trakcie studiów zaczęłam szukać możliwości, dzięki którym mogłabym zacząć pracować w tym zawodzie. Na przestrzeni lat zajmowałam się różnymi dziedzinami fotografii. Zdobywałam cenne doświadczenie, poznałam wielu wspaniałych i inspirujących ludzi. Odkryłam jednak, że to fotografia kulinarna sprawia mi największą radość.

Więc co było dalej?

Z czasem moje działania fotograficzne stawały się coraz poważniejsze. Zaczęły się wtedy kontaktować osoby, które pytały, jak robię moje zdjęcia, jakiego używam sprzętu oraz jak je edytuję. Odpowiadanie na te pytania sprawiło mi wielką radość.

Gdy pytań pojawiało się coraz więcej, zaczęłam opisywać moje sesje na instagramie, ale w pewnym momencie zrobiło się tam zbyt ciasno i w naturalny sposób przerzuciłam się na bloga.

Jest to dla mnie przestrzeń, w której mogę Ci pokazać, jak wygląda prawdziwa fotografia kulinarna. Bez sekretów
i szybkich sztuczek, które nie działają w długim okresie.

Artista to przede wszystkim ludzie. Tutaj będziesz mieć szansę nauczenia się fotografii kulinarnej i nie tylko. Da Ci to możliwość rozwijania swojego bloga lub biznesu i stania się najlepszą wersją fotografa, jaką możesz być.

@michalkiewicz.food